Prostě Vás naučíme vařit ...

 • Lektoři

  >

  Robert Loos

  Robert Loos

  šéfkuchař

  Robert pracoval v předních pražských restauracích a hotelech, z nichž nejvýraznější byla pozice šéfkuchaře v restauraci Aromi a junior sous-chef v hotelu Alcron. Z Aromi si odnesl rozsáhlé znalosti italské kuchyně. Absolvoval stáže nejen v italských špičkových restauracích, ale i jinde po celé Evropě.

  Sdílet:

  Robert Loos

Aktuální kurzy s termínem

Robert Loos - životopis

Vzdělání

kuchařské učiliště, zakončeno maturitou

Praxe mj.

Dvůr perlová Voda(šéfkuchař), Aromi enoteca con cuccina(šéfkuchař), Augustine hotel Praha(šéfkuchař), Alcron hotel Praha(Junior sous-chef), La Veranda(zástupce šéfkuchaře)

Stáže mj.

Ristorante Nostrano Italy s šéfkuchařem Stefano Ciotti 1*Michelin star, Italští Michelin star šéfkuchaři v Aromi - Federico Del Monte a Moreno Cedroni, Villa Kennedy 5* hotel ve Frankfurtu nad Mohanem, Maze (by Gordon Ramsey) v Londýně, The Royal 5* hotel v Kodani, Hotel Style Vienna

Robert Loos - jaké kurzy vede

Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým náš dárkový poukaz na kurz vaření. Vyberte buď konkrétní kurz, nebo nechte obdarovaného, ať si vybere sám.

objednat poukaz ověřit poukaz

Knihy s podpisem autorů

Chcete být informováni o vypsání
nových kurzů a novinkách?

SLEDUJTE NÁS

Naše stránky používají soubory cookies. I díky nim vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte. Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.