Prostě Vás naučíme vařit ...

 • Roman Vaněk

  Jak uchvátit muže gastronomií 1.

  Šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk a jeho kolegové Vás provedou tímto kurzem tajnosnubné gastronomie!! Milé dámy, tento unikátní kurz vynikající gastronomie jsme připravili právě pro Vás!!! O tom, že láska prochází žaludkem není pochyb! POZOR! Pánové, omlouváme se, ale tento kurz vaření je určen výhradně pro Vaše ženy, přítelkyně, družky, partnerky, či milenky! Mužům vstup do tohoto kurzu vaření je zapovězen.

  18. 07. 2024 od 16:00

  další termíny

  4 400 Kč

  Roman Vaněk

Náplň kurzu:

Náplň kurzu

Naučíme Vás, jak uchvátit Vaše muže, partnery, přítele, či milence unikátní jednoduchou gastronomií.

Vzhledem k opisování našich kurzů ostatními školami vaření a případné konkurenci tentokrát neuvádíme přesný popis obsahu tohoto kurzu vaření. 

Kurz je určen i pro kulinářské začátečnice.

POZOR! Pánové omlouváme se, ale tento kurz vaření je určen výhradně pro Vaše ženy, přítelkyně, družky, partnerky či milenky.

Pokud chcete být příjemně překvapeni, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz na tento kurz, nebo se co nejrychleji přihlásit. 

Tento kurz není vhodný pro vegetariánské partnery!

Místo konání:

Pražský kulinářský institut

Suchdolská 85/14

160 00 Praha 6

Délka kurzu:

6 hodin

Kurzy vaření

Červenec 2024

Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým náš dárkový poukaz na kurz vaření. Vyberte buď konkrétní kurz, nebo nechte obdarovaného, ať si vybere sám.

objednat poukaz ověřit poukaz

Knihy s podpisem autorů

Chcete být informováni o vypsání
nových kurzů a novinkách?

SLEDUJTE NÁS

Naše stránky používají soubory cookies. I díky nim vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte. Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.